Italský Winter Marathon ve stylu Porsche

by Super User
Zobrazeno: 6183

winter marathon_mItalský autoklub VECARS S.n.c. bude v lednu 2010 pořádat již 22. ročník zimní soutěže historických automobilů, nazvané Winter Marathon. V posledních letech se i přes rize italského pořadatele celá publicita této akce točí okolo automobilů Porsche.

Nedokazuje to jen stánek, který pořadatelé měli na říjnové italské výstavě veteránů Auto e Moto d'Epoca a kde byl hlavním poutačem krásný vůz Porsche 911. V posledních letech pořadatelé také použily téma vozů Porsche i na své propagační plakáty.

poster-2008_mposter-2009_mposter-2010_m

winter-marathon-2-mJe to potěšitelné právě v zemi, kde bylo v minulosti mnoho domácích značek vyrábějících sportovní a závodní automobily, jako Abarth, Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, OC a další ...

Že by to bylo právě tím, že legendární vozy Porsche 356 a 911 jsou na zasněžených horských silnicích s motorem vzadu opravdu nedostižné, což dokazují i mnoha vynikajícími výsledky v minulých ročnících soutěže Winter Marathon, nebo je to díky tomu, že tuto soutěž výrazně sponzoruje i na historické automobily Porsche zaměřené Centro Porsche Brescia ?

Škoda že český importér Porsche je stále tak zatvrzelý ....


 

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60