Jaroslav Juhan opět navštívil ČR

by Super User
Zobrazeno: 7445

U příležitosti podzimního setkání závodníků veteránů, které proběhlo v sobotu 14. listopadu 2009 v budově Autoklubu ČR v Opletalově ulici, se účastnil i čestný člen našeho klubu, pan Jaroslav Juhan.

juhan-02_mPřijel od Prahy téměř na otočku za množstvím svých motoristických kamarádů až ze švýcarské Ženevy, kde dnes žije. Jeho setkání s mnoha jinými bývalými závodníky a přáteli bylo opravdu srdečné a z budovy Autoklubu ČR v Opletalově ulici odcházel až mezi těmi posledními, neboť si měl stále s kým co vyprávět a vzpomínat.


juhan_04_m

Jeho návštěva v Praze byla opravdu velmi dobře načasována, neboť zrovna vyšlo nové číslo čtvrtletníku Auto Moto a Sport Classic, kde byl  právě o Jaroslavu Juhanovi uveřejněn velmi pěkný článek, popisující jeho závodní úspěchy s vozy Porsche na slavném závodě La Carrera Panamericana v padesátých letech.


juhan-03_m

V posledních letech Jaroslav Juhan bere na návštěvu České republiky i svou krásnou "čokoládovou" manželku, jenž je vždy významným středem pozornosti celé motoristické společnosti, která vždy okolo Jardy Juhana v Čechách celé dny točí. Její velmi komická a při tom krásná čeština je každou návštěvou lepší a lepší a  nechybí ji ani zájem o motorismus.


juhan_05_m

Pro všechny příznivce Jaroslava Juhana mám potěšitelnou informaci, že je již konečně rozepsána kniha z jeho bohatého a velmi zajímavého motoristického života. Napsání této knihy se ujal po dlouhých letech mého přemlouvání renomovaný motoristický novinář a výborný tvůrce těch nejlepších českých knih z dějin motorismu, Jan Králík. Kniha o Jaroslavu Juhanovi by měla být hotová v průběhu roku 2010  tak už nyní se můžete těšit na velmi krásné zážitky, které Honza Králík od pana Juhana vyslechl a zaznamenal.

 

 

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60