1968 - Porsche 911 T (Pavel Bejda)

by Super User
Zobrazeno: 7303

Při letošním Porsche Classic Festivalu jsme vyhlašovali soutěž o nejhezčí auto setkání. Vzhledem k zaměření našeho klubu jsme volili z dlouhé řady vzduchem chlazených klasiků, jakými byly na srazu modely Porsche 356, 911, 912 a 914. Po dlouhém rozhodování vyhrálo letošní cenu tmavě modré Porsche 911 T, které na sraz přijelo na veteránských značkách 03V 0101 až z Jižních Čech.


plaketa-1.jpg_m

Bohužel, nějakým zmatkem při registraci všech účastníků na příjezdu do areálu Vesec, se nám právě na tohoto účastníka nepodařilo získat kontakt, abychom jej mohli požádat o vyzvednutí krásné upomínkové plakety a tím mu předat ocenění jeho velmi pěkného vozu. Naštěstí má ale mnoho kamarádů, kteří jej bez ostychu "práskli".

Majitelem tohoto krásného oceněné Porsche 911 T jeporsche-festival-2009-b.jpg_m dlouholetý fanda a příznivec vzduchem chlazených vozů VW a Porsche, Pavel Bejda z Jarošova nad Nežárkou. Za jeho dokonalou a čistou renovační práci mu Porsche Classic Club ČR zasílá uvedenou plaketu dodatečně domů a všichni společně se budeme těšit na jeho další krásně zrestaurované vozy, které dělá i na zakázku. Třeba nás zase za rok v Liberci něčím překvapí.

Blahopřejeme

 

 

 

 

 

 

 

 

WWW.AUTOMOBILOVEDILY24.CZ

autoprofi banner 468x60