PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home RŮZNÉ Rady, výpomoc, spolupráce Pravidelné přetestace historických vozidel

Pravidelné přetestace historických vozidel

Email Tisk PDF

PHVKaždoročně, do konce měsíce května, mají majitelé historických vozidel, kteří vlastní Průkaz historických vozidel, povinnost uskutečnit pravidelnou přetestaci svého stroje.

Pokud v tomto režimu provozujete své klasické Porsche starší 30 let, tak Porsche Classic Club ČR má na toto přetestování oprávnění a může vám je pomoci svých vyškolených testačních komisařů uskutečnit.

Taktéž, pokud se vaše Porsche letos dožívá 30ti let a máte jej zaregistrováno na běžných černo-bílých SPZ, můžete požádat o Testaci na historické vozidlo a získat tak výraznou úlevu na Povinném ručení a získat i další výhody při havarijním pojištění.

Zájemci o testaci se mohou přihlásit o další informace na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016