PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE REGISTR ČR
PORSCHE REGISTR v ČR


1000 mil Československých a Porsche 356

Email Tisk PDF

1000 mil 01Ve dnech 14. a 15 června 2013 se uskutečnila dálková mezinárodní jízda historických automobilů na trase Praha - Bratislava a zpět a ve startovním poli bylo i jedno Porsche 356.

Celý článek...
 

Porsche Registr ČR

Email Tisk PDF

V této rubrice PORSCHE REGISTR ČR bych velice rád uveřejňoval jednotlivá historická, vzduchem chlazená Porsche, která jsou ve vlastnictví majitelů v České republice. Nebudou zde pouze automobily členů našeho Porsche Classic Clubu, ale pokusím se zde prezentoval všechny historické vozy Porsche, které sám někde na veřejnosti zaregistruji (uvidím, vyfotím a pod.), nebo na které mne upozorníte třeba i Vy. Nemusí to být jen automobily v perfektním originál stavu, ale uvítám informace i o vozech v nálezovém stavu, před renovací nebo v právě probíhající renovaci.

V případech, kdy si to majitelé budou přát, nebude u jejich vozu uveřejněna jejich identita.

Fotografie svých automobilů Porsche do roku výroby 1985 podle jednotlivých kategorií, pokud možno s identifikačními a dalšími údaji (model, rok výroby, výrobní číslo, výbava a případná známá historie vozu, jméno, adresa a spojení na majitele), zasílejte prosím na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Děkuji za spolupráci. M.B.

Porsche 356Porsche 911 1964-1973Porsche 912porsche-914

 

 

Porsche 911 Carrera - 07V 0025

Email Tisk PDF

Petr Forest Porsche 911Na internetových stránkách www.auto.cz najdete mimo mnoha zajímavých informací o všech světových automobilech také samostatnou položku "MOJE.AUTO.CZ", kde někteří majitelé automobilů svěřují své zážitky se avými vozy. Jedním z nich je i Pert Forest, který zde představuje své Porsche 911 Carrera.

Celý článek...
 

Další Porsche 356 v Čechách ? !!

Email Tisk PDF

356 Sumperk 1Moji "Porsche zvědové" mi poslali aktuální fotografie vozu Porsche 356, který se potuloval nedávno na vleku po českých silnicích.

Celý článek...
 

Kolik je v ČR vozů VW-Porsche 914 ?

Email Tisk PDF

914 groupPodle mých informací je v České republice již téměř několik desítek vozů VW-Porsche 914 ve všech třech modelech se čtyřválcovými motory 1,7, 1,8 a 2,0. Že by byla v ČR šestiválcová 914 jsem neslyšel.

Celý článek...
 


Strana 1 z 3

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016