PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE SERVIS Různé informace Kvalitní oleje MILLERS OILS pro vaše Porsche

Kvalitní oleje MILLERS OILS pro vaše Porsche

Email Tisk PDF

Millers Oils 01Naším klubovým partnerem se stala firma A-Shift s.r.o., která počátkem roku 2009 získala výhradní zastoupení anglického výrobce velice kvalitních motorových olejů značky Millers Oils pro Českou I Slovenskou republiku.


Firma Millers Oils je soukromá anglická společnost s více jak stoletou tradicí, a je dnes jedním z mála světových výrobců olejů, který se usilovně věnuje i kategorii historických automobilů a závodních vozů. Proto jsou jejich oleje svou přesnou specializací přímo předurčeny právě pro naše sportovní a závodní automobily s již trochu starším rokem výroby, pro které dnešní aditivované a syntetické oleje nejsou zrovna tím idelním řešením.


Kvalitu olejů Millers Oils a jejich vzrůstající oblibu především v Německu dokazuje i skutečnost, že si tuto značku zvolil pro své závodní Porsche 911 GT3 šestinásobný mistr Německa v rallye Matthias Kahle. Partnerem firmy Millers Oils Deutschland se stal z vlastního přesvědčení o kvalitě olejů a rozhodně se zde nejedná o reklamní akci nebo produktový sponzoring. Tady jde výhradně o vzájemnou spolupráci, jejímž společným jmenovatelem je špičková kvalita olejů, maziv a aditiv značky Millers Oils.

1359 rally_Cesky_krumlov_2015_d243a36c61JanNovakPorscheV posledních letech nastoupily podobnou cestu i různé automobilové závodní teamy v České republice, a používání olejů Millers Oils si i přes jejich o torochu vyšší cenu velmi pochvalují. Olej používá například ve svém závodním Porsche 911 GT3 český závodník Radoslav Nešpor, nebo Jan Novák.


MO Classic_01V roce 2016 přišel anglický výrobce olejů Millers Oils s novými a přitom plechovými obaly pro historické, sportovní a závodní automobily připomínající klasické dobové provedení.

20w50Pro sériové vzduchem chlazené automobily Porsche modelů 356, 911 (šedesátých a sedmdesátých let), 912 i 914 a pro vodou chlazené modely Porsche 924, 944 až do začátku 80 let, je výrobcem doporučován motorový olej :

Millers Oils Classic 20 w 50

 Kvalita olejů rozsahu 20w50 od mnoha jiných značek je velice rozlišná. Normy SAE jsou pouze přibližné a často nevyjadřují přesnou kvalitu daného oleje. Některé takzvané „20w50" oleje jsou ve studeném stavu až o 27% hutší, což vede při kritické fázi zahřívání motoru ke zvýšenému opotřebení. Naopak v zahřátém stavu bývají tyto oleje řidší až o 26%. Mnoho současných olejů je vyráběno pro motory moderních konstrukcí, vyvinutých často pro jihoevropský nebo africký trh. Ty obsahují agresivní čistící složky, které mohou poškodit originální těsnící komponenty.

Millers Oils Classic 20w50 je koncipován speciálně pro požadavky starších motorů s originálními těsnícími prvky. Mnohem více podrobných informací o nabízeném oleji najdete na: www.millersoils.cz

Pro běžného spotřebitele se Millers Oils Classic 20 w 50 dodává v balení 1 nebo 5 litrů.


Pro výkonné a upravené vzduchem chlazené motory Porsche 911 mladších ročníků a pro vodou chlazený model Porsche 928, je výrobcem doporučován motorový olej :

Millers Oils Classic Sport 20 w 50Millers Oils 02

 Jedná se o vysoce výkonný polosyntetický motorový olej pro autoveterány.  Obsahuje citlivě přidaná nejmodernější aditiva redukijící opotřebení a zamezující oxidaci a dále také střihu odolnou složku zlepšující viskozitu oleje. Nabízí vysoce stabilní viskozitu při každé provozní teplotě, které přávě u vzduchem chlazených motorů bývají mnohdy krytické.

Pro běžného spotřebitele se Millers Oils Classic Sport 20 w 50 dodává v balení 1 nebo 5 litrů.

Více  informací o nabízeném oleji Millers Oils Classic Sport 20 w 50, včetně cen najdete na: www.millersoils.cz


Mazací program firmy Millers Oils nabízí pro motoristické fandy i mnoho jiných velice účinných komponentů pro vaše vozy, jako jsou převodové oleje, aditiva do pohonných hmot i olejů, atd. Všechny nabízené produkty si můžete podrobně prostudovat na stránkách www.millersoils.cz

Náš vyškolený odborník Vám velmi rád zodpoví jakékoli dotazy a doporučí ty nejvhodnější maziva pro vaše auto. Své dotazy směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Každou vaši objednávku maziv doručíme co nejrychleji prostřednictvím firmy PPL po celé České republice.

 

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016