PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE SERVIS Servis Návštěva v servisu Auto Bejda

Návštěva v servisu Auto Bejda

Email Tisk PDF

02-Logo-Auto BejdaPři nedělním návratu domů z Kumlovského Srazu Porsche jsme se ještě zastavili v Jarošově nad Nežárkou, v autoservisu Pavla Bejdy, který se věnuje opravám automobilů Porsche.

Bejda A 02Běžný servis Auto Bejda dokáže opravit auto téměř jakékoli značky, ale hlavní doménou jsou přeci jenom vozy Porsche. Jeho krádem je "nehrneme se do něčeho, co neznáme" a právě automobily Porsche za několik

Bejda A 03Bejda A 04

posledních let již poznali do posledního šroubku. Samozřejmě, že se zde věnují i běžným opravám mladších modelů, jako jsou Boxstry, 996 a podobně, ale jejich specialitou jsou kompletní renovace a opravy těch nejstarších 911 ze šedesátých a počátku sedmdesátých let. Přesto na heverech tohoto servisu najdete téměř vždy Porsche různých modelů i roků výroby.

Bejda A 05Bejda A 06Naše nedělní návštěva v servisu Auto Bejda byla předem ohlášená a tak nám pan majitel (Pavel Bejda) i se synem připravili ve svém showroomu ne jenom malé pohoštění s koláčky a kávou, ale především ukázku své špičkové práce, od základní opískované karoserie, která se vyváří a doplňuje novými karosářskými díly, přes již vytmelenou karoserii připravenou na lak, až po karoserii po laku, ale ještě před konečným broušením a leštěním. Bejda A 07Na závěr nás čekalo auto již hotové, které si již našlo i svého majitele a brzy začne znovu jezdit i po českých silnicích a snad i srazech. Prokonzultovali jsme i opravy motorů a dalších mechanických částí a účastníci této mimořádné prohlídky měli možnost se poradit třeba i neduzích svých aut, nebo různých poruchách, se kterými se v minulosti setkali a s opravou jinde nebyli zrovna stoprocentně spokojeni. 

Bejda A 08Bejda A 09Bejda A 10Bejda A 11Bejda A 12

Bejda A 13Autoservis Auto Bejda se ale nevěnuje pouze vozům Porsche. Umí pro své zákazníky zajistit i kvalitní opravu nebo i celkovou renovaci jakéhokoli automobilového veterána. Vlastní klempírna, lakovna i mechanická dílna opravdu dokáže divy a své zákazníky již má po celé republice. Dokazuje to i zrestaurovaý motor Porsche 912, který je připravený na montáž do vozu, který by měl jet náročný závod Carrera Panamrerikána 2014 v dalekém Mexiku. O kvalitní práci tohoto servisu jsme se zde přesvědčili na vlastní oči.

V servisu Auto Bejda můžete nakoupit i různé náhradní díly pro své Porsche a především majitelé těch nejstarších "911" zde mohou sehnat různé drobnosti, které už ani jinde neseženou. Nebojte se do jarošova zavolat, nebo sem i zajet. Velice rádi s vámi prodiskutují váš problém, poradí s opravou nebo ji ve své dílně i odstraní. Nezbývá nám než říci na závěr, že tento servis majitelům klasických automobilů Porsche můžeme opravdu doporučit !!!

Kontakt:

AUTO BEJDA s.r.o.Bejda A 14

Jarošov nad Nežárkou 45Bejda A 15

37841 Jarošov nad Nežárkou

+420 384 383 222

+420 774 423 328

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

http://www.autobejda.cz

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016