PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE SERVIS Různé informace Motorové oleje Porsche Classic

Motorové oleje Porsche Classic

Email Tisk PDF

2014-03-26-09.02.37Od jara letošního roku začla zastoupení Porsche po celém světě nabízet vlastní speciální oleje Porsche Classic pro starší a historická vozidla Porsche se vzduchem chlazenými motory.

Automobilka Porsche ale nevlastní žádnou rafinerii na výrobu motorových olejů, a tak je nad míru jasné, že oleje nakupuje od některého již známého velkého výrobce a distributora motorových olejů, jako je Shell, Castrol, Mobil a podobně. Tyto sériové oleje si pak nechá zabalit do vlastních velmi líbivých obalů a nabízí fandům vozů Porsche podle svého stylu, za opravdu neskutečně vysoké ceny, podle hesla, "pokud máte Porsche, tak plaťte !!!"

13-5-2014 20-12-51Kategorie nabízených olejů Porsche Classic je rozdělena do dvou variant.

Pro opravdové veterány,se vzduchem chlazenými čtyř, nebo šestiválcovými motory typu boxer, jako mají Porsche 356, Porsche 911 s motory do 2,7 litru až po medel G, Porsche 912 a Porsche 914, nabízí Porsche minerální motorový olej specifikace 20W 50 v ceně 501,- Kč za 1 litr.

13-5-2014 20-19-31Pro youngtimery, neboli Porsche 911 se vzduchem chlazenými motory od 3 litrů, až po model 993, je připraven plně syntetický olej specifikace 10W 60, v ceně 660,- Kč za 1 litr.

Je zajímavé, že ceny těchto olejů Porsche Classic například ve Francii, jsou minimálně o 100,- Kč levnější na litr, než v České republice. Při osmlitrové náplni to dělá až tisícovku rozdíl a to je pořádná láce. Jaké jsou ceny v Německu teprve zjišťuji.

Když se ale podíváme na nabídku podobných olejů od běžných renomovaných firem, jdou ceny olejů stejných specifikací až na polovinu.

13-5-2014 20-28-08Totéž platí například i o specializované nabídce podobných olejů automobilky Mercedes - Benz, kde by se dala čekat určitá exklusivita. I zde ja ale cena více než poloviční.

Holt exkluzivita se u Porsche tvrdě platí !!!

13-5-2014 20-57-28Já to vidím asi tak, že se skřípěním zubů si někde v zahraničí koupím plechovku oleje, abych ji měl uloženu pro potěšení v kufru auta, a časem si ji budu asi dolévat levnějším olejem, třeba mnou používaným od anglické firmy Millers Oils, která také nabízí motorové oleje speciálně pro veterány a také za poloviční ceny ...

Navíc, české zastoupení firmy Millers Oils, firma A-Shift s.r.o., nabízí pro členy Porsche Classic Clubu ČR slevu 10%, nejen na motorové oleje, ale i další nabízený sortiment.

A co Vy ???  Koupíte si předražený Porsche Classic olej ???

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016