PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE SERVIS
SERVIS PORSCHE

Kvalitní oleje MILLERS OILS pro vaše Porsche

Email Tisk PDF

Millers Oils 01Naším klubovým partnerem se stala firma A-Shift s.r.o., která počátkem roku 2009 získala výhradní zastoupení anglického výrobce velice kvalitních motorových olejů značky Millers Oils pro Českou I Slovenskou republiku.

Celý článek...
 

Klubové Porsche Servisy

Email Tisk PDF

Mapa-servis-PorscheAčkoli německé stanice DEKRA ještě do nedávna každoročně uváděla, že vozy Porsche byly nejspolehlivějšími automobily na světě, přesto potřebují občas nějaký ten servis nebo opravu. Většina majitelů vozů Porsche si i u nás již své vozy neopravuje sama v garážích a raději svěří svého plechového miláčka odborníkovi, který má po ruce nejen nezbytné zkušenosti, ale také dokonalé přípravky, diagnostické přístroje a kvalitní náhradní díly.

Celý článek...
 

Náhradní díly na Porsche z Francie.

Email Tisk PDF

Rose PassionPřed nedávnem mi náš klubový kolega Ivan Benčík, žijící v současnosti ve Francii, doporučil velmi dobře zásobenou firmu Rose Pasion, která nabízí náhradní díly na Porsche.

Celý článek...
 

Návštěva v servisu Auto Bejda

Email Tisk PDF

02-Logo-Auto BejdaPři nedělním návratu domů z Kumlovského Srazu Porsche jsme se ještě zastavili v Jarošově nad Nežárkou, v autoservisu Pavla Bejdy, který se věnuje opravám automobilů Porsche.

Celý článek...
 

Motorové oleje Porsche Classic

Email Tisk PDF

2014-03-26-09.02.37Od jara letošního roku začla zastoupení Porsche po celém světě nabízet vlastní speciální oleje Porsche Classic pro starší a historická vozidla Porsche se vzduchem chlazenými motory.

Celý článek...
 Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016