PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE JOURNAL The Porsche Journal 4/2017

The Porsche Journal 4/2017

Email Tisk PDF

Porsche Journal 4 2017S určitým časovým prodlení uveřejňujeme další číslo klubového magazínu PORSCHE JOURNAL, který vydáváme především pro majitele a fandy sportovních automobilů Porsche v České a třeba i Slovenské republice.

Odkaz na časopis PORSCHE JOURNAL okamžitě po jeho vydání obdrží všichni řádně tegistrovaní členové Porsche Classic Clubu ČR a následně i další majitelé Porsche, kteří se k odběru tohoto internetového časopisu přihlásili.

Prozatím je tento klubový magazín pro všechny zdarma, ale od roku 2018 bude jeho vydávání zpoplatněno.

Zdarma jej budou mít pouze řádní členové Porsche Classic Clubu ČR, kteří jeho vydávaní podporují pravidelnými ročními členskými příspěvky.

Pokud i vy máte zájem o odbět magazínu PORSCHE JOURNAL, múžete se přihlásit na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Nyní si ještě můžete časopis přečíst zdarma na: http://www.porsche-club.cz/journal/04-2017/

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016