PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home PORSCHE JOURNAL The Porsche Journal 02/2017

The Porsche Journal 02/2017

Email Tisk PDF

2-4-2017 12-56-19Počátkem dubna vyšlo nové číslo klubového internetového časopisu The Porsche Journal 2 / 2017.

Časopis přípomíná 40. výročí modelu Porsche 928, ale také sedmdesátiny automobilové legendy, Waltera Röhla. Smutnou vzpomínkou si připomeneme čechoameričana Vaška Polaka a dostanete i vysvětlení, proč před časem ve Vratislavicích nad Nisou vznkla ona trapná aféra s Ferdinandam Porsche. Chybět nebude připomínka akcí na měsíce duben a květen, včetně některých změn termínů. V sekci SERVIS vám poradíme, jak vyměnit znak Porsche na kapotě vozu Porsche 911 a doporučíme aditiva do bezolovnatého benzinu pro starší vozy. Na závěr si připomenme současnou soutěžní scénu s vozy Porsche, jejichž počet stále roste.

Celý časopis si můžete otevřít na: http://www.porsche-club.cz/journal/02-2017/

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016