PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Uskutečněné klubové AKCE
AKCE KLUBU

2016 – Porsche sraz „Engine Classic Car Gallery" Praha

Email Tisk PDF

Praha 01Toto jarní Porsche setkání bylo v plné režii Porsche Classic Clubu ČR, i když původně mělo být prezentací nového Porsche Clubu Bohemia, který údajně vzniká na základě několika majitelů automobilů Porsche. Tito lidé po určitých neshodách vystoupili z oficiálního Porsche Clubu CZ se sídlem v Kopřivnici a rozhodli se pro vlastní klub a nabídli nám spolupráci.

Celý článek...
 

2015 ** Porsche Classic Club ČR na Legendách

Email Tisk PDF

Legendy 01Porsche Classic Club ČR se již podruhé účastnil jedinečné motoristické akce Legendy, pořádané ve dnech 13. a 14. června 2015 v Praze - Bohnicích. V konečném součtu 750 automobilů zde vystavil 40 vozidel.

Celý článek...
 

2015 ** III. Severočeský Porsche sraz Most * 5.-7.6.2015

Email Tisk PDF

Most2015 01Na počátku června se majitelé sportovních automobilů Porsche sjeli na sportovní letiště v Mostě, aby se zde zúčastnili již III. ročníku Severočeského Porsche srazu Most / Litvínov.

Celý článek...
 

2015 ** Východočeský sraz se vydařil

Email Tisk PDF

nachod 00V sobotu 23. května 2015 dopoledne se sjelo na hlavní nádvoří Náchodského zámku celkem 31 automobilů Porsche, kterým sekundoval ještě jeden místní VW Brouk. Dokonce jsem zaregistroval jednu slovenskou a jednu německu registrační značku. Takže, mezinárodní sraz !!!

Celý článek...
 

2015 ** Nový rekord Zlínského Porsche srazu

Email Tisk PDF

plakát sraz 2015-zlute-1Již jsme si zvykli, že každý rok zjara na Zlínském Porsche srazu přibývá nových účastníků, ale letos to byl opravdu mimořádný rekord až 65 vozů Porsche.

Celý článek...
 


Strana 1 z 5

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016