PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home INFO O CLUBU Historie klubu Porsche Fenomén 2017

Porsche Fenomén 2017

Email Tisk PDF

PF 2017bDovoluji si všem majitelům, ale i příznivcům sportovních automobilů Porsche, samozřejmě i jménem celého Porsche Classic Clubu ČR z.s., popřát velice krásné Vánoce a samozřejmě i šťastný nový rok 2017 a v něm mnoho zábavných kilometrů za volanty svých oblíbených automobilů.

S potěšením vám mohu oznámit, že naše dlouholeté občanské sdružení bylo násilně díky novému občanskému zákoníku přetransformováno na SPOLEK. Do budoucna tedy počítejte s tím, že již nejsme klub, ale spolek majitelů automobilů Porsche, což značí ona tajuplná značka za našim původním názvem "z.s." Nebojte se, není to žádná nadávka, ale sousloví "zapsaný spolek", co si na nás vymysleli naši jedineční zákonodárci.

Pro rok 2017 pro vás chystáme nejen onu úřadní změnu názvu, ale i další, pro naši činnost mnohem podstatnější změny, o kterých vás budeme co nejdříve informovat.

Ještě jednou VŠE NEJ a věřím, že se opět setkáme na některé naší klubové, pardon spolkové akci v roce 2017.

Předseda spolku PORSCHE CLASSIC CLUB ČR

Milan Bumba

 

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016