PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home FERDINAND PORSCHE FESTIVAL
Ferdinand PORSCHE Festival - největší sraz Porsche

Porsche sraz Vratislavice na videu

Email Tisk PDF

P-srazMotoristický novinář Honza Koubek, který kdysi začínal s brouky a proto má vztah ke vzduchem chlazeným VW a Porsche, vyrazil na největší sraz vozů Porsche v Česku a natočil reportáž, kterou by měl shlédnout každý fanda těchto vozů, aby příště ve Vratislavicích nechyběl.

Celý článek...
 

19. Ferdinand PORSCHE Festival 2012 – fotogalerie

Email Tisk PDF

Automania2012Již po devatenácté se tento víkend konal Ferdinand PORSCHE Festival 2012, což je největší setkání majitelů a fanoušků vozů Porsche v České republice. Akce se již tradičně koná v areálu pivovaru Konrad a my jsme, stejně jako minulý rok, u takové akce nemohli chybět.

Celý článek...
 

Stovka porschů v pivovaru Konrad * 1.9.2012

Email Tisk PDF

P-Fest 01Počátkem měsíce září se sjíždějí majitelé klasických automobilů Porsche na již tradiční Ferdinand PORSCHE Festival do vratislavického pivovaru Konrad, ležícího jen kilometr od rodného domu Ferdinanda Porsche.

 

Celý článek...
 

18. Ferdinand Porsche festival – byli jsme u toho

Email Tisk PDF

f68b06e521b7f9916015dp__porsche_sraz_2011_driversweb_1Redaktor a profesionální fotograf internetového automobilového magazínu Driversweb.cz navštívili v sobotu 3.září 2011 náš 18. Ferdinand Porsche Festival ve Vratislavicích nad Nisou a vznikl z toho velmi pěkný článek doplněný mnoha zajímavými fotografiemi. Potěší, že ačkoli jsou oni téměř denně ve styku se zajímavými sportovními auty, byli z návštěvy našeho Porsche srazu nadšeni.

Celý článek...
 

Náš Rekord Porsche je oficiálně potvrzen !!!

Email Tisk PDF

Rekord_01

Na naši klubovou adresu dorazilo před pár dny z Agentury Dobrý den z Pelhřimova, oficiální potvrzení našeho uskutečněno Českého rekordu v počtu nejvíce automobilů značky Porsche na jednom místě. Tento rekord se uskutečnil 3.9.2011 při Ferdinand PORSCHE Festivalu a zaregistrováno bylo i díky vaší hojné účasti celkem 141 automobilů Porsche.

Celý článek...
 


Strana 1 z 2

Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016