PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home CARRERA EUROPENICANA
Carrera Europenicana

Le Mans Classic 2016 - 95. Carrera Europenicana - INFO 2

Email Tisk PDF

Nalapka Carrera 2016Náš letní klubový zahraniční výlet na automobilové závody historických automobilů Le Mans Classic 2016 již má aktuální podobu a dostává se do organizačních obrátek.

Celý článek...
 

Le Mans Classic 2016 - INFO 1

Email Tisk PDF

Le Mans 2016 01Vážení přátelé, o diváckou účast na Le Mans Classic 2016 v rámci klubů, projevil zájem větší počet majitelů vozů Porsche z okruhu našeho klubu i mimo něj. V tomto směru jsme se spojili s Czech Classic Cars Clubem, který účast na této akci organizuje již několik let a tak předpokládám, že Česká klubová účast bude skutečně velká a zajímavá.

Celý článek...
 

92. Carrera Europenicana - STUTTGART !!!

Email Tisk PDF

Carrera 2013Na původně plánovaný zářijový klubový výlet "92. CARRERA EUROPENICANA" do rakouské Vídně se do konce června téměř nikdo nepřihlásil. Nezbylo nám tedy, než 1.července uvolnit blokované pokoje v Břeclavi a urychleně připravit jiný zajímavý cíl cesty, který by Vás  třeba zaujal mnohem víc. Ten jsme našli a bude jím německý Stuttgart a tovární muzeum PORSCHE. Právě nyní, až do konce září bude v tomto muzeu probíhat mimořádná výstava "50 let Porsche 911".

Celý článek...
 

91. Carrera Europenicana 2012 - výlet do Alp - 3.den

Email Tisk PDF

Carrera-2012V neděli 30.září 2012 nás čekal již třetí, závěrečný den naší klubové dálkové Vzpomínkové jízdy Jaroslava Juhana - 91. Carrera Europenicana.  Čekal nás již  jen návrat z rakouských Alp zpět do České republiky a domů.

Celý článek...
 

91. Carrera Europenicana 2012 - výlet do Alp - 2.den

Email Tisk PDF

grossV sobotu 29.září 2012 ráno pokračovala naše jízda 91. Carrera Europenikana druhým dnem. V Kaprunu nás probudilo dost špatné počasí, kdy těžké mraky padaly dolů z vrcholků hor. naštěstí ještě nepršelo, ale vypadalo to, že se to bude již stále jenom zhoršovat. Proto jsme otočili náš původní plán trasy a dohodli se, že po snídani vyrazíme nikoli na vlak, ale rovnou na legendární Großglocknersraße, kde Porsche testoval nejen své Brouky ale i první Porsche, vyrobené ještě v Gmündu..

Celý článek...
 Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2

AUTOPROFI CZ | elektronika pro zábavu, bezpečí a komfort v autě


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016