PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

... nejstarší český Porsche Club z rodiště Ferdinanda Porsche ve Vratislavicích nad Nisou

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Akce Porsche clubu
Pozvánky na akce

Jarní výlet Porsche 108 * 29.4.2017

Email Tisk PDF

porsche108jarnivylet2017Společenství majitelů vozů Porsche 924, 944, 928 a 968, v krátkosti modely "Transaxle", sdružené pod hlavičkou Porsche 108 pořádají v sobotu 29.4.2017 jarní výlet automobilů Porsche. Samozřejmě, že tato akce není pořádán výhradně pro jejich modely s vodou chlazenými motory vpředu, ale vítáni budou i majitelé klasických sportovních Porsche s motory vzadu, ať vzduchem, nebo vodou chlazenými.

Celý článek...
 

Pozvánka na X. Porsche sraz Zlín * 6.5.2017

Email Tisk PDF

Zlin 2017V sobotu, 6. května 2017 se uskuteční již jubilejní, desátý ročník jihomoravského setkání Porsche, nazvaného PORSCHE SRAZ ZLÍN.

Celý článek...
 
 Vstup pro členy

online-registrace

Akce Porsche 2017

Váš názor je ...


banner-porsche-dilyOnlinegamers.cz

Produkty pro Porsche

Podívejte se na nabídku autoelektroniky pro vaši zábavu, bezpečnost a komfort i pro Porsche automobily. Na AUTOPROFI CZ najdete multimediální autorádia, stropní monitory i displeje do opěrek, led světla i žárovky, zabezpečení vozidel i jejich monitoring, gps navigace i handsfree a mnoho dalšího. Více jak 13.000 produktů je vám k dispozici za NEJ ceny i s technickou podporou techniků a mechaniků.

AUTOPROFI CZ vám také nabízí odbornou montáž pro všechny produkty eshopu.

BRZDY CZ nabízí renovace brzdových čelistí a spojkových lamel pro nové automobily osobní i nákladních automobilů, návěsy a přívěsy, autobusy, motocykly, traktory, kolejová vozidla a samohybné speciální stroje pro různé práce. Stejně tak i pro historická vozidla a veterány. V případě zájmu vyplňte nezávaznou poptávku a následně budete přesměrováni na stránky Brzdy CZ. Obratem vás budeme kontaktovat.

Nezávazná poptávka odborné montáže

poptavky-autoprofi-2


autocultura-2automuzeum-16autoretro-logo-2016